top of page

BRAINERY - Skills of the Future

Evening school where you can learn "Future skills" with award winning lecturer Olívia.

In Brainery we focus on the development of key competences for the future, which teach us to think more comprehensively, think more critically, understand human behaviour and see the world around us in a more tolerant way.

The course content is based on the latest knowledge from the behavioural, social sciences and neurobiology.

 

Brainery takes 10 weeks and consists of 5 modules:

Human decision-making and critical thinking, Emotional and social intelligence, Cognitive distortions in negotiations, Science of persuasion, Creative and adaptive thinking, Conversational intelligence, storytelling and public demeanor.

In addition to interactive lectures there is a variety of exercises, tests, certified games and discussions. A certificate is awarded on successful completion of the course.

Olivia Hurbanova
CHIEF THOUGHT PROVOKER
  • White LinkedIn Icon

Olívia je pozitívna skeptička, lektorka a autorka konceptu Future skills. Vyučuje na Slovensku, v zahraničí i na akademickej pôde. Mozgové závity ponamáhala klientom ako IBM, Lenovo, Dell, IBM, Swiss Re, Allianz, PWC, Amcham a mnoho ďalším.

Za svoje dlhodobé snaženie v oblasti vzdelávania bola vo februári 2019 ovenčená titulom Lektor roka s rekordným počtom 21 nominácií.

Olívia Hurbanová
Lecturer of the year 2018
podcast:
z%C3%8C%C2%8Ceny_v_biznise_edited.png
Olívia teaches:
kisspng-hewlett-packard-logo-lenovo-comp
dell_logo.png
IBM_logo.png
nexteria-new.png
EUBA.png
logo-uniqa.png
allianz_logo.gif
CSOB_logo_with_claim.png
ZSE.png
Brainery

ZRUČNOSTI PRE 21. STOROČIE

Nielen podľa nás, ale aj podľa renomovaných svetových inštitúcií ako Fortune 500 a Institute for the Future, je rozvoj nami zadefinovaných kompetencií kľúčový. V globalizovanom svete plnom informácií nie je najľahšie vedieť si vybrať z množstva informácií tie užitočné a relevantné a navyše ich následne použiť inovatívnym spôsobom. Toto všetko kladie nárok na kritické i adaptívne myslenie a schopnosť správne sa rozhodnúť. V dobe informačnej explózie je potrebné naučiť sa pracovať s kognitívnym zahltením, pozornosťou, pamäťou i stresom. Vyššia úroveň robotizácie, ktorá začína ohrozovať už aj strednú triedu, vytvára tlak na schopnosť absolútne kľúčovú a tou je rozvoj kreatívneho myslenia a inovácií. Vedieť rozmýšľať týmto spôsobom vám samo o sebe úspech nezaručí, musíte sa vedieť aj predať. Tu pomôže schopnosť argumentácie, poznatky z behaviorálnych vied, vaša emocionálna a sociálna inteligencia, ktorú narozdiel od klasickej inteligencie môžete ľahšie rozvíjať. 

Olivia Hurbanova HighBrows